ÖVRIGT / Leksaker / Tågset 16217033
nr 1621 7033
Tågset
4 delar, BRIO, 1950-tal, lok + 3 vagnar. Trä, Längd: 62 + 3x43 cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Uppdatera
Visning
fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5
Auktionen
avslutas:
måndag 20 maj kl 18:17:00
- Mitt bud
300 kr
600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Tågset
Kondition: slitage
nr 1621 7033
Tågset
Kondition: slitage
Utrop: | 700 kr |
Bevakningspris: |
ÄR UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | 700 kr (per 11:55:34) Uppdatera |
Visning |
fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5 |
Auktionen avslutas: |
måndag 20 maj kl 18:17:00 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr